Випереджаючи час

Інвертори FSP

Інвертори FSP

Інвертори FSP

Інвертори FSP СЕРІЇ XPERT MKS (1KVA-5KVA) з контролером MPPT.
Цей багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій поєднує в собі функції інвертора та зарядного пристрою для зовнішніх акумуляторів. Він працює від енергії сонячних панелей, звичайної мережі електроживлення або накопиченої в акумуляторах енергії та забезпечує безперебійне живлення будинку. При цьому володіє компактним дизайном. Багатоцільовий ЖК дисплей пристрою дозволяє користувачеві легко налаштовувати параметри різних систем в залежності від конфігурації системи та сфери застосування і легко управляти системою натисненням всього декількох клавіш. Інвертори серії XPERT MKS від світового лідера у виробництві силової електроніки - компанії FSP - представлені кількома моделями. Моделі цієї серії перекривають діапазон від 1000 до 5000 ВA (0,8 - 4 кВт). Вихідна напруга інвертора завжди є немодульованою синусоїдою частотою 50 Гц. Така вихідна частота ідеально підходить для живлення чутливих електронних пристроїв (газові котли, холодильники та інші пристрої з електродвигунами).

Висока ефективність інверторів серії XPERT MKS досягається завдяки використанню MPPT контролера (Maximum Power Point Tracking - відстеження точки максимальної потужності). MPPT контролер постійно відстежує струм і напругу на сонячній панелі, перемножує їх значення і визначає пару ток-напруга, при яких потужність панелі буде максимальною. Вбудований процесор також стежить, на якій стадії заряду знаходиться акумулятор (наповнення, насичення, вирівнювання, підтримка) і на підставі цього визначає, який струм повинен подаватися в акумулятори.

Номінальна напруга акумуляторних батарей в залежності від моделі 12, 24 або 48 Вольт. Максимальний струм зарядки становить 10-20 або 40-60 А від мережі і 50 А від сонячного масиву. При цьому ємність акумулятора може складати до 400 або 600 А*год. Завдяки необхідній потужності та якісному виготовленню інвертори забезпечують тривалу безперебійну роботу будь-якої побутової та офісної техніки, а також опалювальних котлів і насосів.


ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
немодульованою синусоїда
вбудований контроллер MPPT для більшої ефективності заряду аккумуляторних батарей від сонячних панелей
можливість вибору діапазону вхідної напруги для кращої сумісності з побутовою технікою і ПК
можливість вибору струму заряду в залежності від застосування системи
можливість визначення пріоритету входу AC / Solar через ЖК панель
сумісний з напругою мережі і генератора
автоматичне підключення при відключенні мережі
захист від перевантаження і короткого замикання
інтелектуальний блок заряда акумуляторних батарей для оптимальної продуктивності та більшого терміну служби батарей
функція холодного старту
паралельна робота до 6 пристроїв для моделей 4KVA / 5KVA
опціонально доступна панель дистанційного керування

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ інвертора XPERT MKS:

використання сонячних панелей в якості альтернативних джерел живлення;
тривала робота без зовнішнього джерела електроенергії;
багатофункціональний LED дисплей;
потужний зарядний пристрій;
можливість контролю зарядного струму для акумуляторних батарей;
малошумна робота інвертора;
захист акумуляторних батарей від глибокого розряду;
звукова сигналізація стану роботи інвертора;
просте і зручне кріплення інвертора на стіну;
з'єднання з ПК.

Завдяки використанню сучасних технологій інвертори XPERT MKS відмінно зарекомендували себе для роботи в офісах і заміських будинках. Їх використання захищає роботу будь-якої побутової техніки, комп'ютерів, офісної техніки, опалювальних котлів та насосів. Інвертори знайшли широке застосування в системах доступу, охороною сигналізації та телекомунікацій. Ці недорогі, але надійні пристрої дозволяють уникнути будь-яких критичних ситуацій.

Дата публикации

28 лютого 2017

Рубрика

Інвертор