Випереджаючи час

Інвертори Huawei

Інвертори Huawei

Huawei SUN2000 min

Інвертори Huawei

Huawei SUN2000 Мережевий інвертор для сонячних батарей фірми Huawei є досконалий, до найдрібніших деталей продуманий і абсолютно надійний пристрій. Інвертори дозволяють максимально збільшити енерговироботкі сонячних електростанцій, розташованих як на дахах, так і на землі. Вироблені компанією пристрої з успіхом використовуються для побудови PV систем мегаватних потужностей і для невеликих домашніх систем з використанням сонячних панелей. Але абсолютно кожен інвертор для сонячних панелей фірми Huawei - це сертифікований, заснований на запатентованих технологіях пристрій, що має масу переваг в порівнянні з аналогічним обладнанням від інших виробників.

Можна навести безліч аргументів, якими керувалися покупці з різних міст України, які обрали мережевий інвертор цього виробника, і розумна ціна - не самий пріоритетний з них. Пристроїв Huawei довіряють, тому що вони:

ефективні - їх максимальний ККД становить 98,5%;
надійні - інтелектуальний моніторинг та відстеження несправностей по ланцюжках скорочують час локалізації неполадок на 80%, а система природного охолодження (без зовнішніх вентиляторів), підвищує безпеку експлуатації поза приміщеннями;
безпечні - прилади мають захист від перенапруги і від замикань на землю.

Інвертор для сонячних батарей торгової марки Huawei не завдасть жодного клопоту в обслуговуванні і експлуатації. До того ж, Huawei Technologies вважається безперечним лідером за кількістю інноваційних рішень, що дозволяють підвищити енергоефективність сонячних станцій і оптимізувати витрати на їх впровадження та подальше сервісне обслуговування.
Запатентовані інноваційні технології - «візитна картка» продукції Huawei

Ціна на інвертор для сонячних батарей виробництва Huawei з надлишком виправдовується численними достоїнствами цих «розумних» приладів, а також наявністю в їх основі унікальних технологічних рішень, що розробляються в наукових центрах компанії. Найуспішніші і корисні нововведення - наприклад, такі, як технологія Fusion Solar Smart PV - застосовуються в продукції і забезпечують її ефективність і зручність експлуатації. А наявність декількох MPP трекерів дозволяє досягти максимальної генерації.

Встановивши СЕС на базі інверторів Huawei SUN2000, Ви отримаєте найефективніше рішення.

Дата публикации

09 грудня 2016

Рубрика

Інвертор